REDAKCE

10599558_853253941360441_3151654861463417461_nCílem každého magazínu nebo blogu je publikovat čtivý obsah, který se stane pro čtenáře skutečným přínosem. Naše redakce má tu čest se podílet na mnoha významných projektech, kterým zajišťuje nejen pravidelné publikování článků, ale i další služby, které jsou s nimi spojené. Služby virtuální redakce může využít každý, kdo chce zajistit pro svůj web kvalitní obsah, který mu výrazně zvýší návštěvnost i popularitu.

Naše redakce

Jsme široký tým profesionálních redaktorů a redaktorek, který má v oboru psaní a žurnalistiky letité zkušenosti. Naše úzká spolupráce vyvrcholila v roce 2013 v založení společnosti Makawiel Publishing s.r.o., která nabízí  kvalitní a cenově dostupnou redakci každému. 

5560af8bf02c5ccd35fd0600Pokud rádi navštěvujete internetové magazíny, pravděpodobně i vy patříte mezi naše čtenáře. Budeme rádi, když shlédnete naše reference. Nabízíme možnost profesionální redakce na vašem magazínu, ale i případnou správu firemních webů a eshopů. Ať už se jedná o drobný blog nebo o vysoce navštěvovaný portál, postaráme se o jistotu stálého publikování. Naší kamennou redakci naleznete v srdci České Lípy, kde se můžete setkat i s redaktory, kteří budou mít váš magazín na starosti. Setkáme se s vámi rádi i v Praze, kde sídlíme.

 

Co očekávat od profesionální redakce

– Tým redaktorů a žurnalistů, kteří se v oboru pohybují minimálně 10 let.
– Specializace na specifické obory magazínů i všeobecné zaměření
– Poskytnutí redaktorů i redaktorek
– Možnost trvalé redakce
– Znalost redakčních systémů
– Individuální přístup

Kompletní správa magazínu

Můžeme vám práci usnadnit natolik, že vám zdarma nabídneme i možnost kompletní správy magazínu. Vytvoříme příspěvky, které publikujeme včetně obrázků a fotografií. Pokud máte i FB nebo TW stránky, tak tam rovněž zajistíme publikování příspěvků a novinek. V případě kompletní správy si můžete dát pouze nohy na stůl a sledovat, jak automaticky naše publikace funguje. Poskytnout můžeme i použití profilů našich redaktorů a redaktorek.

Cena

Cena je vždy individuální podle požadavků a náročnosti. Rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách i ceně. Základní cena je od 200 Kč/NS